Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku - Złota Szkoła 2017
Rzeczpospolita Polska

Dyrekcja:

  • mgr Ewa Mituła - dyrektor
  • mgr Agnieszka Sałaj - wicedyrektor
  • mgr Łukasz Adamski - wicedyrektor

Nauczyciele:

Biblioteka

  • mgr Bożena Głębocka
  • mgr Małgorzata Supińska
  • mgr Aneta Ewa Kaliściak MCI

Biologia

  • dr Marta Czernik
  • mgr Ewa Mieczejko
  • mgr Jolanta Szczepańska

Chemia

  • dr hab. Izabela Dobrzyńska
  • mgr Ewelina Gajko-Jurkowska
  • dr Aneta Nodzewska
  • mgr Anna Półtorak
  • mgr Aneta Wilczewska

Edukacja filozoficzna

  • mgr Łukasz Adamski

Etyka

  • mgr Grzegorz Konstanty

Geografia

  • mgr Anna Daniluk
  • mgr Katarzyna Klimczuk-Sałaj

Grafika komputerowa

  • mgr Iwona Bujnowska

Historia

  • mgr Katarzyna Anikiej
  • mgr Marek Dawidziuk
  • mgr Grażyna Dziergowska

Wiedza o społeczeństwie

  • mgr Marek Dawidziuk
  • mgr Joanna Lul

Informatyka

  • mgr Iwona Bujnowska
  • mgr Ireneusz Bujnowski

Język angielski

  • mgr Anna Buchowska
  • mgr Małgorzata Front
  • mgr Małgorzata Gołąbiewska-Konończuk
  • mgr Anna Maria Grochowska
  • mgr Monika Kiersnowska-Melcer
  • mgr Barbara Kurianiuk
  • mgr Marta Niksa-Grodzka
  • mgr Jarosław Nosek
  • mgr Andrzej Zejdler

Język francuski

  • mgr Krystyna Kummer

Język niemiecki

  • mgr Agnieszka Kalbarczyk
  • mgr Violetta Karolska
  • mgr Mirosława Zajko

Język polski

  • mgr Anna Kamionowska
  • mgr Maria Elżbieta Luks
  • mgr Anna Opalińska
  • mgr Wioletta Zawadzka
  • mgr Katarzyna Zawadzka- Gromada
  • mgr Edyta Żywicka

Język rosyjski

  • mgr Bożena Głębocka

Matematyka

  • mgr Małgorzata Gryko
  • mgr Agnieszka Ławreszuk
  • mgr Sylwia Naumczuk
  • mgr Małgorzata Pawłowska-Leoniuk
  • mgr Agnieszka Roszkowska
  • mgr Agnieszka Sałaj

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr Grzegorz Łopata

Fizyka

  • mgr Paweł Andryszak
  • mgr Mirosława Żuber
  • mgr Sławomir Żuber

Przedsiębiorczość / Doradztwo zawodowe

  • mgr Magdalena Żmiejko

Religia

  • ks. Stanisław Bolesta
  • mgr Barbara Podlewska
  • mgr Agnieszka Samul
  • mgr Anna Smyk-Kojło

Wychowanie fizyczne

  • mgr Aneta Bartoszuk
  • mgr Jarosław Grodzki
  • mgr Jolanta Grzegorek
  • mgr Dorota Klimczuk
  • mgr Grzegorz Łopata
  • mgr Bernadetta Zalewska

Pedagog szkolny

  • mgr Barbara Aponowicz