Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku - Złota Szkoła 2017
Rzeczpospolita Polska

Dyrekcja:

  • mgr Ewa Mituła - dyrektor
  • mgr Agnieszka Sałaj - wicedyrektor
  • mgr Marta Grodzka - wicedyrektor
  • mgr Łukasz Adamski - wicedyrektor (urlop zdrowotny)

Nauczyciele:

Biblioteka

  • mgr Bożena Głębocka
  • mgr Małgorzata Supińska
  • mgr Aneta Ewa Kaliściak

Biologia

  • dr Marta Czernik
  • mgr Ewa Mieczejko
  • mgr Jolanta Szczepańska

Chemia

  • dr Adam Cudowski
  • dr hab. Izabela Dobrzyńska
  • mgr Ewelina Gajko-Jurkowska (urlop zdrowotny)
  • dr Joanna Fiłon
  • dr Aneta Nodzewska
  • mgr Aneta Wilczewska

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr Grzegorz Łopata

 Etyka

  • mgr Grzegorz Konstanty

Filozofia

  • mgr Monika Romanowicz

Fizyka

  • mgr Paweł Andryszak
  • mgr Kamil Kokoszkiewicz
  • mgr Urszula Uściłko

Geografia

  • mgr Anna Daniluk
  • mgr Iwona Zedlewska

Grafika komputerowa

  • mgr Iwona Bujnowska
  • mgr Ireneusz Bujnowski

Historia

  • mgr Katarzyna Anikiej
  • mgr Marek Dawidziuk
  • mgr Grażyna Dziergowska

Informatyka

  • mgr Iwona Bujnowska
  • mgr Ireneusz Bujnowski
  • mgr Bogusław Topolski

Język angielski

  • mgr Anna Buchowska
  • mgr Małgorzata Front
  • mgr Małgorzata Gołąbiewska-Konończuk
  • mgr Anna Maria Grochowska
  • mgr Barbara Kurianiuk
  • mgr Marta Grodzka
  • mgr Jarosław Nosek
  • mgr Marek Sawicki
  • mgr Andrzej Zejdler

Język francuski

  • mgr Krystyna Kummer (urlop zdrowotny)
  • mgr Katarzyna Rutkowska

Język hiszpański

  • mgr Anna Peralta Aparicio
  • mgr Sergio Peralta Aparicio
  • mgr Marta Kudzinowska

Język niemiecki

  • mgr Zuzanna Hubar
  • mgr Agnieszka Kalbarczyk
  • mgr Violetta Karolska
  • mgr Mirosława Zajko

Język polski

  • mgr Anna Kamionowska
  • mgr Anna Opalińska
  • dr Ewa Rutkowska
  • mgr Marek Sawicki
  • mgr Wioletta Zawadzka
  • mgr Katarzyna Zawadzka- Gromada
  • mgr Barbara Zieziulewicz
  • mgr Edyta Żywicka

Język rosyjski

  • mgr Bożena Głębocka
  • dr Ewa Rutkowska

Matematyka

  • mgr Małgorzata Gryko
  • mgr Agnieszka Ławreszuk
  • mgr Sylwia Naumczuk
  • mgr Małgorzata Pawłowska-Leoniuk
  • mgr Agnieszka Roszkowska
  • mgr Agnieszka Sałaj

Pedagog szkolny

  • mgr Barbara Aponowicz

Przedsiębiorczość / Doradztwo zawodowe

  • mgr Magdalena Żmiejko

Religia

  • mgr Aleksandra Dawidziuk (urlop)
  • mgr Joanna Falkowska
  • ks. mgr Gaweł Korzeniecki
  • mgr Barbara Podlewska
  • mgr Agnieszka Samul
  • mgr Anna Smyk-Kojło (religia prawosławna)

Wiedza o społeczeństwie

  • mgr Marek Dawidziuk
  • mgr Joanna Lul

Wychowanie fizyczne

  • mgr Aneta Bartoszuk
  • mgr Jarosław Grodzki
  • mgr Jolanta Grzegorek
  • mgr Sławomir Kalisz
  • mgr Dorota Klimczuk
  • mgr Grzegorz Łopata
  • mgr Bernadetta Zalewska
  • mgr Kamil Zalewski

Zajęcia dodatkowe

  • P. Ewa Mituła - młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo
  • P. Izabela Słomka - taniec towarzyski
  • P. Czesław Spisak - szachy
  • P. Beata Milewska - łacina  w medycynie
  • P. Ewa Onoszko - historia sztuki
  • P. Grzegorz Konstanty - filozofia
  • P. Małgorzata Gołąbiewska-Konończuk - język angielski w medycynie
  • P. Aneta Kaliściak - zajęcia teatralne Grupy Teatralnej "Na skraju"