Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku – Złota Szkoła 2022
Rzeczpospolita Polska

Dyrektor szkoły - Ewa Mituła

Panie wicedyrektorki:

  • Agnieszka Sałaj
  • Marta Grodzka

Nauczyciele:

 Biologia

  • Karolina Buzun
  • dr Marta Czernik
  • Ewa Mieczejko
  • Jolanta Szczepańska

Chemia

  • dr Adam Cudowski
  • dr hab. Izabela Dobrzyńska
  • dr Joanna Fiłon
  • dr Aneta Nodzewska
  • Aneta Wilczewska

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Urszula Uściłko
  • Iwona Zedlewska

 Etyka

  • Grzegorz Konstanty

Filozofia

  • Monika Romanowicz

Fizyka

  • Paweł Andryszak
  • Kamil Kokoszkiewicz
  • Urszula Uściłko

Geografia

  • Krystyna Malinowska
  • M. Mikołajewicz
  • Iwona Zedlewska

Grafika komputerowa

  • Iwona Bujnowska
  • Ireneusz Bujnowski

Historia

  • Katarzyna Anikiej
  • Marek Dawidziuk
  • Grażyna Dziergowska
  • Piotr Sawicki

Informatyka

  • Iwona Bujnowska
  • Ireneusz Bujnowski
  • Bogusław Topolski

Język angielski

  • Anna Buchowska
  • Małgorzata Front
  • Małgorzata Gołąbiewska-Konończuk
  • Anna Maria Grochowska
  • Barbara Kurianiuk
  • Marta Grodzka
  • Jarosław Nosek
  • Marek Sawicki
  • Andrzej Zejdler

Język francuski

  • Katarzyna Rutkowska

Język hiszpański

  • Anna Peralta Aparicio
  • Sergio Peralta Aparicio
  • Marta Kudzinowska

Język niemiecki

  • Zuzanna Hubar
  • Agnieszka Kalbarczyk
  • Violetta Karolska
  • Mirosława Zajko

Język polski

  • Anna Kamionowska
  • Anna Opalińska
  • dr Ewa Rutkowska
  • Marek Sawicki
  • Wioletta Zawadzka
  • Katarzyna Zawadzka- Gromada
  • Barbara Zieziulewicz
  • Edyta Żywicka

Język rosyjski

  • Bożena Głębocka
  • dr Ewa Rutkowska

Matematyka

  • Małgorzata Gryko
  • Agnieszka Ławreszuk
  • Sylwia Naumczuk
  • Małgorzata Pawłowska-Leoniuk
  • Agnieszka Roszkowska
  • Agnieszka Sałaj

Pedagog szkolny

  • Barbara Aponowicz
  • Danuta Matreńczyk

Psycholog 

  • Magdalena Toczydłowska-Góral

Podstawy przedsiębiorczości 

  • dr Ewa Magrel

Religia rzymskokatolicka

  • Joanna Falkowska
  • ks. Gaweł Korzeniecki
  • ks. Michał Rogucki
  • Agnieszka Samul

Religia prawosławna

  • Anna Smyk-Kojło

Wiedza o społeczeństwie

  • Joanna Lul

Wychowanie fizyczne

  • Aneta Bartoszuk
  • Jarosław Grodzki
  • Jolanta Grzegorek
  • Dorota Klimczuk
  • Bernadetta Zalewska
  • Kamil Zalewski

Biblioteka

  • Bożena Głębocka
  • Aneta Ewa Kaliściak
  • Małgorzata Supińska

Zajęcia dodatkowe

  • Ewa Mituła - młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo
  • Izabela Słomka - taniec towarzyski
  • Czesław Spisak - szachy
  • Beata Milewska - łacina  w medycynie
  • Ewa Onoszko - historia sztuki
  • Grzegorz Konstanty - filozofia
  • Małgorzata Gołąbiewska-Konończuk - język angielski w medycynie
  • Aneta Kaliściak - zajęcia teatralne Grupy Teatralnej "Na skraju"