Dyrekcja:

  • dr Robert Winnicki - dyrektor
  • mgr Agnieszka Sałaj - wicedyrektor
  • mgr Łukasz Adamski - wicedyrektor

Nauczyciele:

Biblioteka

  • mgr Bożena Głębocka
  • mgr Małgorzata Supińska
  • mgr Bogusław Topolski MCI

Biologia

  • dr Marta Czernik
  • mgr Krystyna Kostecka
  • mgr Ewa Mieczejko
  • mgr Jolanta Szczepańska
  • mgr Bogusław Topolski

Chemia

  • dr hab. Izabela Dobrzyńska
  • mgr Ewelina Gajko-Jurkowska
  • mgr Anna Półtorak
  • dr Michał Sienkiewicz
  • mgr Aneta Wilczewska

Edukacja filozoficzna; etyka

  • mgr Łukasz Adamski
  • mgr Grzegorz Konstanty

Geografia

  • mgr Anna Daniluk

Grafika komputerowa

  • mgr Bogusław Topolski

Historia

  • mgr Katarzyna Anikiej
  • mgr Marek Dawidziuk
  • mgr Grażyna Dziergowska
  • mgr Krzysztof Rogowski
  • mgr Barbara Świętońska

Historia i społeczeństwo

  • mgr Katarzyna Anikiej
  • mgr Marek Dawidziuk
  • mgr Grażyna Dziergowska

Informatyka

  • mgr Iwona Bujnowska
  • mgr Ireneusz Bujnowski
  • mgr Bogusław Topolski

Język angielski

  • mgr Anna Buchowska
  • mgr Małgorzata Front
  • mgr Małgorzata Gołąbiewska-Konończuk
  • mgr Anna Maria Grochowska
  • mgr Monika Kiersnowska-Melcer
  • mgr Barbara Kurianiuk
  • mgr Łukasz Macias
  • mgr Marta Niksa-Grodzka
  • mgr Jarosław Nosek
  • mgr Andrzej Zejdler

Język francuski

  • mgr Krystyna Kummer

Język niemiecki

  • mgr Zuzanna Hubar
  • mgr Agnieszka Kalbarczyk
  • mgr Violetta Karolska
  • mgr Monika Łukianiuk
  • mgr Mirosława Zajko

Język polski

  • mgr Anna Kamionowska
  • mgr Maria Elżbieta Luks
  • mgr Anna Opalińska
  • mgr Wioletta Zawadzka
  • mgr Katarzyna Zawadzka- Gromada
  • mgr Edyta Żywicka

Język rosyjski

  • mgr Bożena Głębocka

Klub szkolny

  • mgr Aneta Kaliściak

Matematyka

  • mgr Iwona Bujnowska
  • mgr Małgorzata Gryko
  • mgr Agnieszka Ławreszuk
  • mgr Sylwia Naumczuk
  • mgr Małgorzata Pawłowska-Leoniuk
  • mgr Agnieszka Roszkowska
  • mgr Agnieszka Sałaj
  • mgr Magdalena Sobolewska

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr Grzegorz Łopata

Fizyka

  • mgr Paweł Andryszak
  • mgr Mirosława Żuber
  • mgr Sławomir Żuber

Przedsiębiorczość

  • mgr Magdalena Żmiejko

Religia

  • mgr Ewa Bielonko
  • ks. dr Adam Ciereszko
  • mgr Aleksandra Dawidziuk
  • ks. dr Sławomir Dąbrowski
  • mgr Barbara Podlewska
  • mgr Agnieszka Samul
  • mgr Anna Smyk-Kojło

Wiedza o kulturze

  • dr Robert Winnicki
  • mgr Barbara Zieziulewicz

Wychowanie fizyczne

  • mgr Aneta Bartoszuk
  • mgr Jarosław Grodzki
  • mgr Jolanta Grzegorek
  • mgr Sławomir Kalisz
  • mgr Dorota Klimczuk
  • mgr Grzegorz Łopata
  • mgr Robert Wajszczuk
  • mgr Bernadetta Zalewska

Pedagog szkolny

  • mgr Barbara Aponowicz

Rysunek architektoniczny

  •  mgr Monika Sienkiewicz

Doradca zawodowy

  • mgr Małgorzata Supińska
  • mgr Magdalena Żmiejko