Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku – Złota Szkoła 2022
Rzeczpospolita Polska

Uczniu i Absolwencie I LO. Zaprezentuj swój talent wokalny, grę na instrumencie lub umiejętności taneczne w Koncercie Walentynkowym 2022.

Regulamin Koncertu Walentynkowego 2022

 1. Koncert odbędzie się w auli ILO 14.02.2022 roku.
 2. W Koncercie mogą uczestniczyć Uczniowie i Absolwenci naszej szkoły.
 3. Uczestnicy mogą zgłaszać się w dziedzinach: śpiew, muzyka instrumentalna i taniec.
 4. Prosimy o wybieranie repertuaru związanego z Walentynkami i o optymistycznym wydźwięku.
 5. Występ musi być zatwierdzony przez organizatorów pod względem treści oraz poziomu artystycznego występu.
 6. Zgłoszenia:
 • Chęć wystąpienia w koncercie zgłaszana jest poprzez mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20.01.2021 r. W temacie wiadomości należy wpisać: Koncert Walentynkowy 2022.
 • Wymagany jest akompaniament na żywo (z tego warunku mogą być wyłączone prezentacje taneczne).
 • Czas na zgłoszenie wybranego repertuaru Wykonawca ma do 20.01.2022 r. Wtedy w tytule maila podaje: imię, nazwisko, klasę, kategorię, a w jego treści: tytuł utworu, jego autorów oraz pierwszego wykonawcę (link do wykonania oryginalnego na YouTube), w przypadku występu wokalnego także rodzaj akompaniamentu, jego źródło i twórców, Jeśli jest to taniec, prosimy o przesłanie muzyki oraz gatunku tańca np. hip-hop, salsa, tango itp.
 • Organizator może poprosić o zmianę repertuaru, gdy tytuł utworu nadesłany przez Wykonawcę został zgłoszony wcześniej przez innego uczestnika koncertu. O możliwości wybrania repertuaru decyduje kolejność zgłoszeń.
 • Wykonawca prezentuje próbny występ podczas indywidualnej próby do 28.01.2022 roku.
 • Organizator po obejrzeniu próby występu uczestnika może zaproponować poprawki, do których uczestnik powinien się dostosować.
 • Wykonawcy zobowiązani są do wzięcia udziału w próbie generalnej 12 lub/i 13 lutego 2022 r.
7. Wszelkich dodatkowych informacji udziela Organizator: Pani prof. Aneta Kaliściak przez adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..