Kochani Uczniowie!

Życzymy Wam pięknych, bezpiecznych wakacji, słońca, ciepłego deszczu, delikatnego wiatru, świeżego powietrza. Bądźcie uważni na ludzi, których spotkacie, dbajcie o zwierzęta i rośliny. Zbierajcie miłe doświadczenia i przede wszystkim dobrze odpocznijcie gromadząc zapał i siły do nauki w nowym roku szkolnym.

Rada Pedagogiczna i dyrekcja I LO.