Zakończenie roku szkolnego
odbędzie się w piątek, 26 czerwca 2026 r.
Na godz. 10.00 do auli szkolnej zaproszeni są nauczyciele,
przedstawiciele klas z najwyższą średnią i 100-procentową frekwencją
oraz laureaci i finaliści olimpiad i konkursów przedmiotowych.
O godz. 11.30 odbędzie się wręczenie świadectw uczniom w salach.
O godz. 8.00 w kościele św. Rocha odprawiona zostanie msza święta w intencji uczniów i nauczycieli I LO.