Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku - Złota Szkoła 2017
Rzeczpospolita Polska

 

Zajęcia dodatkowe w I Liceum Ogólnokształcącym

im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

w roku szkolnym 2017/2018

 

Prowadzący

Rodzaj zajęć

Termin

Sala

Dzień

Godzina

dr Robert Winnicki

Zajęcia przygotowujące

do Olimpiady Literatury

i Języka Polskiego

Środa

15.40

42

mgr Agnieszka Sałaj

Zajęcia dodatkowe

z matematyki dla uczniów klas II

PR

Czwartek

16.00

31

mgr Łukasz Adamski

Zajęcia przygotowujące

do matury z filozofii

i olimpiady filozoficznej

Piątek

07.20

66

mgr Aneta Bartoszuk

Piłka siatkowa

Poniedziałek

15.35

Sala Gim.

Czwartek

15.35

Sala Gim.

mgr Iwona Bujnowska

Konsultacje maturalne

Środa

08.15

30

Warsztaty informatyczne

Sobota

09.00

120

mgr Ireneusz Bujnowski

Warsztaty informatyczne

Sobota

09.00

120

dr Marta Czernik

Koło biologiczne

Piątek

13.45

61

Zajęcia dla olimpijczyków

Piątek

07.45

65

Konsultacje dla maturzystów

Poniedziałek

07.30

61

Środa

07.30

61

mgr Anna Daniluk

Zajęcia przygotowujące

do olimpiady

Poniedziałek

13.55

46

Wtorek

13.55

46

Zajęcia przygotowujące

do matury

Czwartek

13.55

46

mgr Marek Dawidziuk

Zajęcia przygotowujące

do olimpiady z WOSu

Piątek

07.30

48

ks. dr Sławomir Dąbrowski

Zajęcia przygotowujące

do olimpiady teologicznej

Środa

14.50

04

dr Izabela Dobrzyńska

Koło chemiczne

Wtorek

07.30

54

Czwartek

07.30

54

Konsultacje

dla maturzystów

Piątek

(co 2 tyg.)

07.30

54

mgr Ewelina Gajko

Koło chemiczne

dla uczniów klas pierwszych

Wtorek

07.30

58

mgr Bożena Głębocka

Zajęcia wyrównawcze

z języka rosyjskiego

Czwartek

08.00

29

Mgr Marta Grodzka

Zajęcia dodatkowe

dla maturzystów

Czwartek

08.15

 

mgr Jolanta Grzegorek

Siatkówka

Wtorek

15.40

Sala Gim.

mgr Małgorzata Gryko

Zajęcia przygotowujące

do matury PP

Środa

16.00

44

mgr  Tadeusz Han

Futsal

Środa

14.45

Sala Gim.

mgr Zuzanna Hubar

Zajęcia przygotowujące

do matury z języka niemieckiego

Wtorek

13.55

64

mgr Agnieszka Kalbarczyk

Zajęcia przygotowujące

do matury z języka niemieckiego

Piątek

11.10

63

mgr Sławomir Kalisz

Siłownia

Środa

14.45

Siłownia

mgr  Aneta Kaliściak

Grupa teatralna „Na skraju”

Wtorek

15.40

Klub

Zajęcia recytatorskie

Umawiane indywidualnie
z zainteresowanymi uczniami.

Konsultacje wokalno -instrumentalne

konsultacje plastyczne

konsultacje fotograficzne

Konsultacje filmowe

Konsultacje literackie

mgr Anna Kamionowska

Zajęcia przygotowujące

do Olimpiady Literatury

i Języka Polskiego

Czwartek

12.05

44

mgr Violetta Karolska

Zajęcia przygotowujące

do matury z języka niemieckiego

Wtorek

07.30

62

Koło olimpijskie z języka niemieckiego

Poniedziałek

15.40

62

mgr Monika Kiersnowska – Melcer

Ustny egzamin maturalny

– ćwiczenia praktyczne

Środa

14.50

29

mgr Dorota Klimczuk

Tenis stołowy

Środa

15.30

 

mgr  Krystyna Kostecka

Konsultacje maturalne

z biologii

Środa

07.30

68

mgr Krystyna Kummer

Koło języka francuskiego

Piątek

14.50

29

mgr Barbara Kurianiuk

Zajęcia przygotowujące

do olimpiady

Piątek

08.15

61

mgr Maria Elżbieta Luks

Zajęcia przygotowujące

do matury

Środa

14.50

41

mgr Agnieszka Ławreszuk

Zajęcia przygotowujące

do matury PP

Czwartek

16.00

31

Zajęcia przygotowujące

do matury PR

Wtorek

16.00

31

mgr Ewa Mieczejko

Koło biologiczne

Piątek

15.00

68

Konsultacje przedmiotowe

Poniedziałek

07.30

68

mgr Sylwia Naumczuk

Zajęcia przygotowujące

do Olimpiady PP

Środa

16.00

31

Zajęcia przygotowujące

do Olimpiady PR

Czwartek

16.00

31

mgr Ewa Onoszko

Zajęcia z Historii Sztuki

Poniedziałek

15.35

59

mgr Anna Opalińska

Zajęcia przygotowujące

do matury

Poniedziałek

13.55

45

mgr Małgorzata Pawłowska – Leoniuk

Zajęcia przygotowujące

do matury PR

Środa

16.00

32

mgr Barbara Podlewska

Zajęcia przygotowujące

do olimpiady wiedzy religijnej

Termin ustalany indywidualnie z uczniami

04

Schola

04

mgr Anna Smyk – Kojło

Koło rozwoju osobistego

Termin do ustalenia
z zainteresowanymi uczniami

 

Zajęcia przygotowujące

do Olimpiady Prawosławnej Wiedzy Religijnej

Termin do ustalenia
z zainteresowanymi uczniami

 

mgr Magdalena Sobolewska

Zajęcia przygotowujące

do matury PR

Czwartek

16.00

32

dr Barbara Szachowicz – Petelska

Konsultacje

dla maturzystów

Wtorek

07.30

58

mgr Jolanta Szczepańska

Konsultacje maturalne

z biologii

Czwartek

07.30

49

mgr Barbara Świętońska

Koło ciekawych historii

Piątek

13.55

48

Koło debatantów

Piątek

13.55

48

mgr Bogusław Topolski

Konsultacje przedmiotowe

Wtorek

15.10

120

mgr Bernadetta Zalewska

Siłownia

Poniedziałek

14.45

Siłownia

mgr Wioletta Zawadzka

Zajęcia przygotowujące

do matury rozszerzonej

Środa

13,00

42

Zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego

czwartek

14.50

42

mgr Katarzyna Zawadzka – Gromada

Zajęcia przygotowujące

do matury

Wtorek

14.50

41

Koło kultury niderlandzkiej „Wilhelmus”

Wtorek

Czwartek

9.10

14.50

35

41

mgr Magdalena Żmiejko

Szkolny Klub Przedsiębiorczości

Środa

15.35

65

mgr Mirosława Żuber

Zajęcia przygotowujące

do matury

Czwartek

07.30

38

Koło astronomiczne

Poniedziałek

15.40

38