Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku - Złota Szkoła 2017
Rzeczpospolita Polska

Samorząd Uczniowski

Dzień_Dziecka_2021

 

Z okazji Dnia Dziecka Uczniowie ILO odwiedzili Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny w Białymstoku i przekazali jego małym podopiecznym kolorowe baloniki oraz materiały papiernicze. Mamy nadzieję, że ten mały gest spowodował, iż czas spędzony w tym dniu w szpitalnej sali, stał się weselszy.

 

Pragniemy poinformować, iż cała społeczność ILO miała możliwość włączenia się w bieżącym roku szkolnym do akcji organizowanej przez miasto Białystok: „Bez stresu dla środowiska”, której celem było zebranie jak największej ilości baterii jako odpadu niebezpiecznego, zagrażającego ludziom i środowisku. Samorząd Uczniowski ILO przeprowadził zbiórkę baterii na terenie szkoły, a tytuł EKOKLASY uzyskała klasa 1m2, która zebrała ich największą ilość.

 Ona mi pierwsza pokazała księżyc
i pierwszy śnieg na świerkach
i pierwszy deszcz (…)
K. I. Gałczyński Spotkanie z matką

W tym wyjątkowym dniu składamy wszystkim Mamom, a w szczególności Mamom związanym z ILO, najserdeczniejsze życzenia: szczęścia, uśmiechu i dużo miłości.
Do życzeń dołączamy film klasy 1m1: Co chcielibyśmy powiedzieć naszym Mamom…

Prezydium SU ILO

nakrętki 1

 

 

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się do akcji Z sercem do nakrętek Urzędu Miejskiego w Białymstoku i pomogli napełnić po brzegi pojemnik w kształcie serca, który znajduje się przed wejściem do budynku ILO.

Nakrętki zostały przekazane na leczenie Rycerza Mikołaja Karelusa, syna absolwenta ILO, w ramach akcji Nakrętkami w SMokA. Pomóż Mikołajowi i środowisku!


Drodzy Panowie, Nauczyciele, Koledzy!
Z okazji Dnia Mężczyzn chciałybyśmy życzyć Wam rzeczy tak prostych jak zdrowie, uśmiech czy miłość.
Okazujemy również nadzieję, że uda się Wam osiągnąć wiele sukcesów, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
W tym wyjątkowym dniu chciałybyśmy życzyć Wam także,
byście nawet pomimo upływu lat nigdy nie wyrastali z własnych marzeń i z tą samą nieprzejednaną wytrwałością dążyli do postawionych sobie celów.


Serdecznie pozdrawiamy
SU ILO