Nazwisko i Imię
|
Rodzaj zajęć
|
Data
|
Godziny
|
Sala
|
Winnicki Robert
|
Konsultacje olimpijskie z j. polskiego
|
22.01.2020
|
10.00 – 13.00
|
108
|
Sałaj Agnieszka
|
Matematyka do matury PP
|
28.01.2020
29.01.2020
30.01.2020
|
10.00 – 11.00
|
110
|
Matematyka do matury PR
|
28.01.2020
29.01.2020
30.01.2020
|
11.00 – 12.00
|
110
|
Adamski Łukasz
|
Zajęcia dodatkowe z filozofii
|
20.01.2020
22.01.2020
|
13.00 – 15.30
|
109
|
Andryszak Paweł
|
Treningi z fizyką 3B1
|
Każdego dnia ferii
|
08.30 – 11.30
|
|
Anikiej Katarzyna
|
Zajęcia przygotowujące do olimpiady wiedzy o świecie antycznym
|
27.01.2020
28.01.2020
29.01.2020
|
11.00 – 12.30
09.30 – 11.00
09.30 – 11.00
|
202
|
Aponowicz Barbara
|
Konsultacje pedagoga
|
20.01.2020
21.01.2020
|
10.00 – 13.00
09.00 – 11.30
|
301
|
Buchowska Anna
|
Konsultacje maturalne
|
20.01.2020
|
11.00 – 12.30
|
313
|
Bujnowska Iwona
|
Camp Informatyczny
|
---
|
---
|
---
|
Bujnowski Ireneusz
|
Camp Informatyczny
|
---
|
---
|
---
|
Czernik Marta
|
Mikroskopowanie
Fakultety maturalne
Fakultety maturalne
Koło olimpijskie
|
20.01.2020
21.01.2020
23.01.2020
21.01.2020
|
09.30 – 13.00
09.00 – 11.45
09.00 – 11.45
|
301
305
|
Daniluk Anna
|
Koło olimpijskie
|
Ustalone indywidualnie z uczniami
|
|
204
|
Dawidziuk Marek
|
Fakultety z Wiedzy o Społeczeństwie
|
22.01.2020
|
13.30 – 15.30
|
203
|
Dziergowska Grażyna
|
Zajęcia wyrównawcze dla klas pierwszych
|
22.01.2020
27.01.2020
|
12.00 – 13.00
12.00 – 13.00
|
203
|
Front Małgorzata
|
Zajęcia wyrównawcze dla klas pierwszych i drugich
|
20.01.2020
|
08.00 – 10.00
|
114
|
Głębocka Bożena
|
Dyżur w bibliotece
|
22.01.2020
|
10.00-12.00
|
biblioteka
|
Gołąbiewska-Konończuk Małgorzata
|
Zajęcia dla klas maturalnych
|
29.01.2020
|
11.15 – 13.00
|
104
|
Grochowska Anna Maria
|
Zajęcia dla maturzystów
|
24.01.2020
|
09.00 – 10.30
|
310
|
Gryko Małgorzata
|
Konsultacje z matematyki
|
20.01.2020
21.01.2020
|
09.00 – 11.00
09.00 – 11.00
|
110
|
Hubar Zuzanna
|
Konsultacje dla maturzystów
|
21.01.2020
|
08.30 – 09.30
|
116
|
Kalbarczyk Agnieszka
|
Konsultacje dla maturzystów
|
20.01.2020
|
08.00 – 09.00
|
307
|
Karolska Violetta
|
Konsultacje dla maturzystów
|
20.01.2020
|
09.00 – 10.00
|
307
|
Kostecka Krystyna
|
Konsultacje dla klasy III G
|
21.01.2020
23.01.2020
24.01.2020
|
10.30 – 12.00
09.00 – 11.00
09.00 – 11.00
|
|
Kummer Krystyna
|
Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego
|
21.01.2020
|
12:30-14:30
|
111
|
Kurianiuk Barbara
|
Konsultacje z j. angielskiego
|
20.01.2020
21.01.2020
|
08.30 – 11.00
08.30 – 11.00
|
|
Luks Maria Elżbieta
|
Zajęcia indywidualne z uczniem zdolnym (przygotowania do olimpiady)
|
W zależności od potrzeb uczennicy (3-4 spotkania)
|
Do ustalenia z uczennicą
|
209
|
Ławreszuk Agnieszka
|
Zajęcia maturalne pp
Próbne matura pp
|
20.01.2020
22.01.2020
|
9.00 – 11.00
9.00 – 11.00
|
04
aula
|
Łukianiuk Monika
|
Konsultacje z języka niemieckiego
|
20.01.2020
|
9.00-10.00
|
308
|
Macias Łukasz
|
Zajęcia konwersacyjne
|
20.01.2020
|
9:00-11:00
|
303
|
Mieczejko Ewa
|
Zajęcia przygotowujące do matury
|
27.01.2020
28.01.2020
29.01.2020
30.01.2020
|
09.00 – 11.00
|
302
|
Naumczuk Sylwia
|
Warsztaty przygotowujące do matury z matematyki
|
20.01.2020
20.01.2020
21.01.2020
21.01.2020
22.01.2020
22.01.2020
23.01.2020
24.01.2020
|
08.30 – 10.30
10.30 – 13.00
08.30 – 10.30
10.30 – 13.00
08.30 – 10.30
10.30 – 13.00
08.00 – 11.00
08.00 – 11.00
|
109
|
Nodzewska Aneta
|
Konsultacje
|
20.01.2020
|
10.00 – 12.00
|
311
|
Nosek Jarosław
|
Ustne egzaminy maturalne
|
20.01.2020
22.01.2020
|
10.30-12.00
8.00-11.30
|
|
Pawłowska-Leoniuk Małgorzata
|
Zajęcia maturalne z matematyki
PR
|
20.01.2020
22.01.2020
|
09.00 – 11.00
09.00 – 11.00
|
108
|
Półtorak Anna
|
Konsultacje maturalne – IIIe
Przygotowanie do matury - IIIG
|
20.01.2020
22.01.2020
|
08.00 – 10.30
10.30 – 12.30
|
311
|
Rogowski Krzysztof
|
Zajęcia maturalne z historii dla klasy 3a
|
20 – 24.01.2020
|
09.00 – 12.00
|
IV LO
s. 12
|
Roszkowska Agnieszka
|
Zajęcia matematyczne
|
21.01.2020
27.01.2020
|
10.00-12.00
10.00-12.00
|
04
04
|
Sobolewska Magdalena
|
Matura próbna PP + PR
Kunsultacje
|
22.01.2020
22.01.2020
|
09.00 – 11.00
11.00 – 12.00
|
Aula
|
Supińska Małgorzata
|
Dyżur w bibliotece
|
29.01.2020
|
10.00 – 12.00
|
Biblioteka
|
Szczepańska Jolanta
|
Zajęcia rozszerzające z biologii – 2m2
Zajęcia olimpijskie
|
31.01.2020
20.01.2020
21.01.2020
|
09.00 – 10.30
10.30 – 12.00
10.30 – 12.00
|
201
|
Wilczewska Aneta
|
Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego
|
21.01.2020
22.01.2020
23.01.2020
|
11.45-13.30
10.45-12.30
9.30- 11.30
|
312
|
Zajko Mirosława
|
Konsultacje
|
20.01.2020
|
08.30 – 09.30
|
303
|
Zawadzka Wioletta
|
Zajęcia przygotowujące do olimpiady
|
20.01.2020
21.01.2020
22.02.2020
|
09.30 – 12.00
10.00 – 12.00
11.00 – 13.30
|
208
|
Zawadzka-Gromada Katarzyna
|
Konsultacje
|
23.01.2020
|
11.00 – 13.00
|
209
|
Zejdler Andrzej
|
Konsultacje
|
20.01.2020
|
10.00 – 12.00
|
212
|
Żmiejko Magdalena
|
Przygotowanie do olimpiady
|
Termin umawiany indywidualnie
|
|
304
|
Żuber Mirosława
|
Fizyka klasa II i III
|
29.01.2020
|
10:00-12:00
|
211
|
Żuber Sławomir
|
Fizyka klasa I
|
29.01.2020
|
10:00-12:00
|
210
|
Żywicka Edyta
|
Konsultacje kl. I
|
20.01.2020
|
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
|
203
|