Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku – Złota Szkoła 2022
Rzeczpospolita Polska

 

Serdecznie dziękujemy firmie Masterpress za hojne wsparcie finansowe wyjazdu drużyny „Less than 3” z naszego liceum na Azjatycką Olimpiadę Kreatywności w Chinach, która jako jedyna drużyna z województwa podlaskiego weźmie udział w tym wydarzeniu, dzięki zwycięstwu w marcu 2019 roku w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności.

Dzięki znaczącemu wsparciu finansowemu otrzymanemu z firmy Mastepress uczniowie z naszej szkoły będą mogli rywalizować o światowe podium w programie Destination Imagination. Warto podkreślić, że w przypadku ewentualnego zajęcia przez naszych uczniów 1. miejsca w olimpiadzie, firma Masterpress przewiduje dalsze wsparcie finansowe rozwoju drużyny. Ekipa uczniów z trenerem p. Pawłem Andryszakiem w poniedziałek wyruszyła do Chin. Trzymamy kciuki za sukces!