Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku - Złota Szkoła 2017
Rzeczpospolita Polska

 

Serdecznie zapraszamy Uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza na inaugurację roku szkolnego 2020/2021, która odbędzie się 1 września 2020 r.

Bardzo tęsknimy za Wami i jest nam niezmiernie miło, że się zobaczymy!

Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, abyście byli bezpieczni i zdrowi - dlatego rezygnujemy z uroczystego spotkania na placu szkolnym.

Msza św. w intencji uczniów i nauczycieli zostanie odprawiona o godz. 8.00 w kościele św. Rocha.

 

Uczniów poszczególnych klas zapraszamy na spotkania z Wychowawcami w salach lekcyjnych.

Prosimy o dezynfekcję rąk przed wejściem do budynku, zasłanianie ust i nosa maseczką lub przyłbicą, przechodzenie bezpośrednio do sal oraz unikanie gromadzenia się na boisku i korytarzach.

Godz. 9.00

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

Piętro

I A

mgr Krystyna Kummer

klub

parter

I B

mgr Monika Kiersnowska – Melcer

110

parter

I C

mgr Sylwia Naumczuk

109

parter

 

Godz. 10.00

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

Piętro

I D

mgr Marta Grodzka

309

II

I M1

mgr Ewelina Gajko – Jurkowska

312

II

I M2

mgr Bożena Głębocka

108

parter

 

Godz. 10.30

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

Piętro

I M3

mgr Jarosław Nosek

302

II

 

Po spotkaniach z Wychowawcami w klasach pierwszych zaplanowane są testy poziomujące z języka angielskiego.

Prosimy o zabranie własnych długopisów.

 

Godz. 11.00

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

Piętro

II A

mgr Katarzyna Anikiej

202

I

II B

mgr Dorota Klimczuk

209

I

II C

mgr Grażyna Dziergowska

203

I

II M1

mgr Wioletta Zawadzka

208

I

II M2

mgr Małgorzata Gołąbiewska - Konończuk

04

-1

II M3

mgr Edyta Żywicka

305

II

 

Godz. 12.00

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

Piętro

II A*

mgr Agnieszka Kalbarczyk

03

-1

II B*

mgr Barbara Kurianiuk

308

II

II C*

mgr Mirosława Żuber

211

I

II M1*

mgr Sławomir Żuber

210

I

II M2*

mgr Anna Edyta Kamionowska

206

I

II M3*

mgr Anna Maria Grochowska

310

II

 

Godz. 13.00

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

Piętro

III A

mgr Aneta Kaliściak

klub

I

III B1

mgr Anna Opalińska

207

I

III B2

mgr Jolanta Grzegorek

304

II

III C

mgr Anna Małgorzata Daniluk

204

I

III M1+

mgr Jolanta Szczepańska

201

I

III M2+

mgr Agnieszka Ławreszuk

307

II

III M3

mgr Grzegorz Łopata

311

II

 

Do zobaczenia w naszej Szkole :)