Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku – Złota Szkoła 2022
Rzeczpospolita Polska

Młodzież już od roku pracuje pilnie w systemie nauki zdalnej. Wszystkim nam brakuje osobistego kontaktu z naszymi Uczniami. Oni także bardzo za sobą tęsknią. Warsztaty filmowe "Razem Stwórzmy Serce Naszej Szkoły" to wyraz tej tęsknoty. Przeprowadził je nasz Absolwent - Adam Duczkowski - doskonały operator filmowy i montażysta. W filmie wystąpił gościnnie wybitny Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza - Pan prof. dr. hab. Robert Ciborowski - Rektor Uniwersytetu w Białymstoku. Współpraca naszych Uczniów i Absolwentów przyniosła piękny rezultat: film Razem Stwórzmy Serce Naszej Szkoły.

W filmie wystąpili: Klaudia Artysiewicz 1c, Gabriela Brzozowska 2m1, Kacper Dąbrowski 3c, Maria Doroszczyk 3m3, Marta Filim 2m1*, Jonasz Hannibal 2b, Julia Piekarska 1m1, Mateusz Polakowski 2m1, Paweł Rudzik 3m2, Szymon Sokołowski 3b1, Maja Walter 2m1, Maria Zarzecka 2a*, Martyna Zdrodowska 2m3, Grzegorz Zubrycki 2a i Julia Żukowska 2c.