Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku – Złota Szkoła 2022
Rzeczpospolita Polska

KREATYWNE ILO

POKAŻ W ILO SWÓJ TALENT

Zapraszamy do udziału w koncercie kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w dowolnych językach (chętnie widziane kolędy odwołujące się do różnych tradycji). Koncert odbędzie się 5 grudnia 2022 r.

Zgłoszenia przyjmuje Pani prof. Aneta Kaliściak (przez wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz przez FB) do 15 listopada, ale warto zgłosić się jak najszybciej, ponieważ utwory nie mogą się powtarzać.

Każdy wykonawca powinien zgłosić utwór w jednym z języków: francuskim, hiszpańskim, niemieckim, ukraińskim lub włoskim, a dopiero kolejny może być po polsku bądź po angielsku.

Jak zwykle podczas koncertów ILO akompaniament powinien być na żywo (można też utwory wykonać a capella). Mile widziane zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, schola i duety.

Wykonawcy zobowiązani są do pierwszego zaprezentowania się organizatorowi koncertu w dniach 15-27 listopada oraz do wzięcia udziału w próbie generalnej 3 lub 4 grudnia. 


Zdjęcie przedstawia wykonawców koncertu z 13 grudnia 2021 r.