Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku – Złota Szkoła 2024
Rzeczpospolita Polska

KREATYWNE ILO

 

Miło nam poinformować, że artyści z ILO zostali docenieni za swe występy przez jury I. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Doroty Radomskiej w Białymstoku (22-24.03.2024), konkursie ogólnopolskim o wyjątkowo wysokim poziomie, podczas którego nasi uczniowie rywalizowali z dojrzałymi i doświadczonymi wykonawcami.

W konkursie recytacji prozy i wiersza Liliana Parish (2 dzeta) uzyskała wyróżnienie, a w kategorii poezji śpiewanej także wyróżnienia uzyskali Martyna Roszkowska (3 dzeta) i Szymon Petelczyc (3 epsilon). 

Naszą szkołę reprezentowała również Amelia Jelska (2 epsilon). 

Artystami z I LO opiekuje się Pani prof. Aneta Kaliściak.

Prezentacje naszych przedstawicieli można obejrzeć TUTAJ: 

Występy naszych uczniów można zobaczyć od następujących minut filmu:

  • Liliana Parish 1:13:50
  • Amelia Jelska 3:51:00
  • Szymon Petelczyc 7:29:30
  • Martyna Roszkowska 7:47:20

Lila po występieMartyna po występienagrodzeni i wyróżnieni