Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku – Złota Szkoła 2025
Rzeczpospolita Polska

 

Zakończenie roku szkolnego

odbędzie się w piątek, 26 czerwca 2026 r.

 Na godz. 10.00 do auli szkolnej zaproszeni są nauczyciele,

przedstawiciele klas z najwyższą średnią i 100-procentową frekwencją

oraz laureaci i finaliści olimpiad i konkursów przedmiotowych.

O godz. 11.30 odbędzie się wręczenie świadectw uczniom w salach.

O godz. 8.00 w kościele św. Rocha odprawiona zostanie msza święta w intencji uczniów i nauczycieli I LO.