Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku - Złota Szkoła 2017
Rzeczpospolita Polska

 

Nazwisko i Imię

Rodzaj zajęć

Data

Godziny

Sala

Winnicki Robert

Przygotowanie do Olimpiady Literatury
i Języka Polskiego.

23.01.2018 (Wtorek)

25.01.2018 (Czwartek)

10.00 – 14.00

32

Sałaj Agnieszka

Pogotowie maturalne
(Poziom Podstawowy)

31.01.2018 (Środa)

10.00 – 12.00

31

Pogotowie maturalne
(Poziom Rozszerzony)

01.02.2018 (Czwartek)

Adamski Łukasz

Zajęcia przygotowujące do matury
i olimpiady z filozofii

22 – 26.01.2018
(Poniedziałek – Piątek)

12.30 – 15.30

66

Andryszak Paweł

Zajęcia dla maturzystów

Zajęcia dla olimpijczyków

22 – 26.01.2018
(Poniedziałek – Piątek)

 11.00 – 14.00

14.00 – 15.00

IV LO

Aponowicz Barbara

Dyżur pedagoga

24.01.2018 (Środa)

13.30 – 16.00

69

25.01.2018 (Czwartek)

10.00 – 13.00

Buchowska Anna

Zajęcia przygotowujące d’o matury ustnej

22.01.2018 (Poniedziałek)

09.00 – 10.30

53

Daniluk Anna

Zajęcia przygotowujące do matury

23 – 25.01.2018 (poniedziałek – czwartek)

09.00 – 11.00

46

Dawidziuk Marek

Zajęcia przygotowujące do matury

02.02.2018 (Piątek)

09.00 – 12.00

47

Dobrzyńska Izabela                        

Zajęcia przygotowujące do matury

22.01.2018 (Poniedziałek)

08.15 – 10.50

54

Zajęcia przygotowujące do olimpiady

22.01.2018 (Poniedziałek)

11.00 – 17.00

UwB

Zajęcia przygotowujące do olimpiady

Wtorek

08.30 – 11.00

54

Czwartek

07.45 - 11.00

54

Gajko Ewelina

Zajęcia przygotowujące do matury

20.01.2018 (Sobota)

 08.00 – 13.00

58

23.01.2018 (Wtorek)

Głębocka Bożena

Zajęcia przygotowujące do matury

23.01.2018 (Wtorek)

12.00 – 15.00

Biblioteka

Gołąbiewska-Konończuk Małgorzata

Kurs w ramach programu „Dolina Krzemowa”

30.01.2018 (Wtorek)

10.00 – 13.00

119

Zajęcia przygotowujące do matury

30.01.2018 (Wtorek)

13.00

Grochowska Anna   Maria                           

Zajęcia przygotowujące do matury

31.01.2018 (Środa)

13.15 – 14.45

59

Kurs w ramach programu „Dolina Krzemowa”

31.01.2018 (Środa)

10.00 – 13.00

Grodzka Marta                                     

Kurs w ramach programu „Dolina Krzemowa”

22.01.2018 (Poniedziałek)

09.00 – 11.15

60

23.01.2018 (Wtorek)

09.00 – 11.15

Zajęcia przygotowujące do matury

23.01.2018 (Wtorek)

13.15 – 15.00

Gryko Małgorzata

Zajęcia dla maturzystów

23.01.2018 (Wtorek)

15.00 -16.30

 

Konsultacje z matematyki dla klas I

02.02.2018 (Piątek)

11.00 – 12.00

Han Tadeusz

Futsal chłopców

24.01.2018 (Środa)

10.30 – 12.00

Hala sportowa

Hubar Zuzanna

Zajęcia przygotowujące do matury

23.01.2018 (Środa)

08.00 – 09.30

64

Karolska Violetta

Zajęcia przygotowujące do olimpijczyków II etapu

02.02.2018 (Piątek)

 08.30 – 09.30

62

Zajęcia przygotowujące do matury

02.02.2018 (Piątek)

11.30 – 12.30

Kiersnowska-Melcer Monika           

Fakultety maturalne dla klasy 3B

23.01.2018 (Wtorek)

11.30 – 13.00

63

25.01.2018 (Czwartek)

10.00 – 11.30

Kurs w ramach programu „Dolina Krzemowa”

24.01.2018 (Środa)

14.00 – 16.15

25.01.2018 (Czwartek)

14.00 – 16.15

Konwersacja (Klasa 2H)

23.01.2018 (Wtorek)

13.15

24.01.2018 (Środa)

14.15

Klimczuk Dorota

Zajęcia sportowe

24.01.2018 (Środa)

10.00 – 11.30

Hala sportowa

Kostecka Krystyna

Konsultacje – III E

22.01.2018 (Poniedziałek)

08.00 – 09.30

68

Konsultacje – III E

24.01.2018 (Środa)

08.00 – 09.30

Konsultacje - III

26.01.2018 (Piątek)

08.00 – 09.30

Konsultacje – II E

22.01.2018 (Poniedziałek)

09.30 – 11.00

Konsultacje – II

24.01.2018 (Środa)

09.30 – 11.00

Kummer Krystyna

Zajęcia przygotowujące do olimpiady

22.01.2018 (Poniedziałek)

13.00 – 14.30

29

Kurianiuk Barbara

Zajęcia przygotowujące do matury

22.01.2018 (Poniedziałek)

09.00 – 11.30

031

23.01.2018 (Wtorek)

09.00 – 11.30

Ławreszuk Agnieszka                     

Zajęcia przygotowujące do matury

23.01.2018 (Wtorek)

11.15 – 12.45

031

24.01.2018 (Środa)

15.00 – 16.30

Mieczejko Ewa

Zajęcia przygotowujące do olimpiady biologicznej

02.02.2018 (Piątek)

 

68

Naumczuk Sylwia

Warsztaty maturalne z matematyki

22.01.2018 (Poniedziałek)

08.30 – 11.00

31

23.01.2018 (Wtorek)

24.01.2018 (Środa)

Nosek Jarosław

Zajęcia przygotowujące do matury ustnej

29.01.2018 (Poniedziałek)

09.00 -11.00

21

Kurs w ramach programu „Dolina Krzemowa”

31.01.2018 (Środa)

02.02.2018 (Piątek)

11.00 – 14.15

Onoszko Ewa                                  

Zajęcia przygotowujące do matury
i olimpiady z historii sztuki

29 – 02.2018
(Poniedziałek – Piątek)

09.30 – 12.30

59

Pawłowska-Leoniuk Małgorzata

Zajęcia przygotowujące do matury
(Poziom podstawowy)

31.01.2018 (Środa)

09.00 – 10.30

32

Zajęcia przygotowujące do matury
(Poziom rozszerzony)

02.02.2018 (Piątek)

09.00 – 10.30

Zajęcia przygotowujące do matury
(Poziom podstawowy)

02.02.2018 (Piątek)

10.45 – 12.15

Rogowski Krzysztof

Zajęcia przygotowujące do matury z historii

22 – 26.01.2018
(Poniedziałek – Piątek)

09.00 – 12.00

48

Sobolewska Magdalena

Ciągi w zadaniach matematycznych
(Poziom podstawowy)

22.01.2018 (Poniedziałek)

10.00 – 11.00

30

Własności funkcji w zadaniach maturalnych
(Poziom podstawowy)

22.01.2018 (Poniedziałek)

11.30 – 12.30

Szachowicz-Petelska Barbara

Konsultacje dla maturzystów

22.01.2018 (Poniedziałek)

09.30 – 11.30

58

26.01.2018 (Piątek)

Szczepańska Jolanta

Konsultacje maturalne dla klasy III D

22.01.2018 (Poniedziałek)

09.00 – 10.30

49

Zajęcia uzupełniające dla klasy I E

29.01.2018 (Poniedziałek)

Topolski Bogusław

Konsultacje przedmiotowe

30.01.2018 (Wtorek)

10.00 – 12.00

112

(biblioteka)

Wolański Krzysztof

Zajęcia dodatkowe: „Polska i Świat XXw.”

23.01.2018 (Wtorek)

10.30 – 11.30

47

Zalewska Bernadetta

Zajęcia sportowe

23.01.2018 (Wtorek)

10.30 – 12.00

Hala sportowa

Zawadzka Wioletta

Zajęcia przygotowujące
do egzaminu maturalnego PR

25.01.2018 (Czwartek)

13.00 – 14.30

42

Zajęcia przygotowujące
do egzaminu maturalnego PP

25.01.2018 (Czwartek)

11.00 – 13.00

Zawadzka-Gromada Katarzyna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego

25.01.2018 (Czwartek)

11.00 – 13.00

41

26.01.2018 (Piątek)

Zejdler Andrzej                         

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego

26.01.2018 (Piątek)

10.00 – 12.15

102

30.01.208 (Wtorek)

Żuber Mirosława

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego

23.01.2018 (Wtorek)

10.00 – 13.00

38

24.01.2018 (Środa)

12.00 – 14.00

Konsultacje

25.01.2018 (Czwartek)

12.00 – 14.00

30.01.2018 (Wtorek)

10.00 – 12.00

Zajęcia przygotowujące do olimpiady

31.01.2018 (Środa)

10.00- 12.00

01.02.2018 (Czwartek)

10.00 – 12.00

Żukowska Jolanta

Ćwiczenia gramatyczne z języka niemieckiego

01.02.2018 (Czwartek)

09.00 – 11.00

21