Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku - Złota Szkoła 2017
Rzeczpospolita Polska

Ogłoszenia bieżące

Poniżej podajemy informacje o stypendiach:

1. Stypendia dla uczniów i studentów za wyniki i osiągnięcia w nauce na rok szkolny 2020/2021:
Uczeń ubiegający się o stypendium powinien posiadać osiągnięcia w olimpiadach, konkursach przedmiotowych lub turniejach na szczeblu wojewódzkim, krajowym lub międzynarodowym. W przypadku zawodów trzeciego stopnia olimpiady przeprowadzonej w r. szk. 2019/2020 przyjęto kryterium uzyskania co najmniej dwukrotnie tytułu finalisty. Pod uwagę brane są osiągnięcia tylko z bieżącego roku szkolnego. Wnioski o przyznanie stypendium należy wypełnić wyłącznie pismem komputerowym.

Pedagog szkolny Barbara Aponowicz przyjmuje wnioski dn. 4.06.2020 w godzinach od 9:30 do 14:00 i w razie potrzeby służy pomocą. Prosimy o uprzednie umówienie się na konkretną godzinę przez dziennik elektroniczny.
Strona internetowa, z której można pobrać wniosek: https://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/stypendia/stypendia-naukowe.html

2. Stypendium za innowacyjną myśl techniczną za rok szkolny 2019/2020:
Przed przystąpieniem do wypełnienia wniosku proszę o zapoznanie się z uchwałą Rady Miejskiej Białegostoku oraz Zarządzeniem Prezydenta Miasta Białegostoku dostępnym na stronie internetowej Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku.
Strona internetowa, z której można pobrać wniosek: https://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/stypendia/stypendia-techniczne.html
Wnioski o przyznanie stypendium należy wypełnić wyłącznie pismem komputerowym.

Pedagog szkolny Barbara Aponowicz przyjmuje wnioski dn. 4.06.2020 w godzinach od 9:30 do 14:00 i w razie potrzeby służy pomocą. Prosimy o uprzednie  umówienie się na konkretną godzinę przez dziennik elektroniczny.

 

 

Można już składać wnioski w sprawie stypendiów w dziedzinie twórczości artystycznej przyznawanych przez Prezydenta Miasta Białegostoku na rok szkolny 2020 - 2021.

Wszelkie informacje są dostępne w uchwale dołączonej do tego postu.

W sprawie złożenia wniosków proszę zgłaszać się w dniach 25 - 8 czerwca do p. Anety Kaliściak wnioskiem wypełnionym w formie elektronicznej wraz z propozycją opinii, przesłanym wcześniej na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Wniosek dostępny jako załącznik.

Wskazane jest wcześniejsze umówienie się np. przez wiadomość na Facebooku.

 

sakura


Serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów ILO do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty…", którego celem jest utrwalenie unikalnego piękna otaczającej nas przyrody.
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na pocztę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. trzy zdjęcia w dowolnym formacie przedstawiające Wasze spotkanie z przyrodą na wiosnę (mile widziany komentarz do fotografii).
Na prace czekamy do 5 czerwca 2020 r. Udział w konkursie automatycznie oznacza, że posiada się wszelkie prawa autorskie do zgłoszonych prac. Na zwycięzcę czeka nagroda!!!

Samorząd Uczniowski ILO