Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku - Złota Szkoła 2017
Rzeczpospolita Polska

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkania z Wychowawcami  w poniedziałek – 19 marca 2018r. na godz. 17.00.

Po nich w godz. 17.30 - 19.00 będzie istniała możliwość indywidualnych rozmów i konsultacji ze wszystkimi nauczycielami uczącymi w danej klasie.

Do dyspozycji Rodziców udostępniamy parking na boisku szkolnym – wjazd od ul. Marmurowej.

Sale na spotkania Wychowawców z Rodzicami uczniów w dniu 19 marca 2018 r. - godz. 17.00

 

Klasa

Wychowawca

Nr sali

I A

mgr Marek Dawidziuk

47

I B1

mgr Violetta Karolska

62

I B2

mgr Aneta Bartoszuk

65

I C

mgr Małgorzata Pawłowska - Leoniuk

32

I D

mgr Ewa Mieczejko

46

I E

mgr Anna Buchowska

40

I F

dr Marta Czernik

49

I G

mgr Krystyna Kummer

klub

II A

mgr Łukasz Adamski

44

II B1

mgr Anna Opalińska

43

II B2

mgr Zuzanna Hubar

64

II C

mgr Sylwia Naumczuk

41

II D

mgr Marta Grodzka (zastępstwo Barbara Szachowicz - Petelska)

60

II E

dr Izabela Dobrzyńska

54

II F

mgr Ewelina Gajko

58

II G

mgr Magdalena Sobolewska

48

II H

mgr Monika Kiersnowska - Melcer

61

III A

mgr Małgorzata Gołąbiewska - Konończuk

119

III B

mgr Iwona Bujnowska

30

III C

mgr Mirosława Żuber

38

III D

mgr Anna Maria Grochowska

59

III E

mgr Krystyna Kostecka

68

III F

mgr Wioleta Zawadzka

42

III G

mgr Agnieszka Sałaj

31

III H

mgr Agnieszka Ławreszuk

13

 

Sale na indywidualne konsultacje Nauczycieli z Rodzicami uczniów

w dniu 19 marca 2018 r. /poniedziałek/ godz. 17.30-19.00

Nauczany przedmiot

Nauczyciel

Nr sali

Biologia

p. Jolanta Szczepańska

49

p. Marta Czernik

66

p.Ewa Mieczejko

p. Krystyna Kostecka

68

Chemia

p. Ewelina Gajko

p.Barbara Szachowicz -Petelska

58

p. Izabela Dobrzyńska

54

Fizyka

p. Mirosława Żuber

38

Fizyka

Fizyka dla biologów

p. Paweł Andryszak

p. Kamil Kokoszkiewicz

40

Geografia

p. Anna Daniluk

46

Grafika komputerowa

p. Bogusław Topolski

120

Historia

Historia i społeczeństwo

p. Marek Dawidziuk

p. Grażyna Dziergowska

47

p. Krzysztof Rogowski

p. Piotr Sawicki

48

Informatyka

p. Ireneusz Bujnowski

4

p. Iwona Bujnowska

30

Język angielski

p. Anna Buchowska

53

p. Jarosław Nosek

21

p. Anna Maria Grochowska

59

p. Monika Kiersnowska - Melcer

61

p. Marta Grodzka

60

p. Barbara Kurianiuk

p. Andrzej Zejdler

65

p. Małgorzata Gołąbiewska-Konończuk

119

Język niemiecki

p. Jolanta Żukowska

p. Monika Łukianiuk

64

p. Violetta Karolska

62

p. Justyna Madeja

63

Język polski

p. Anna Michałowska

p. Katarzyna Zawadzka-Gromada

41

p. Anna Kamionowska

44

p. Anna Opalińska

p. Wioletta Zawadzka

43

Język rosyjski

p. Bożena Głębocka

42

Łacina dla biologów

Łacina dla prawników

p. Magdalena Bartnicka-Łętowska

Wiedza o kulturze

p. Ewa Onoszko

Język francuski

p. Krystyna Kummer

29

Matematyka

p. Agnieszka Ławreszuk

13

p. Iwona Bujnowska

30

p. Sylwia Naumczuk

p. Magdalena Sobolewska

31

p. Małgorzata Pawłowska-Leoniuk

32

p. Agnieszka Sałaj

45

Podstawy przedsiębiorczości

p. Magdalena  Żmiejko

65

Edukacja dla bezpieczeństwa

p. Katarzyna Gorczyca

60

Koło artystyczne

p. Aneta Kaliściak

Klub szkolny

Etyka

Filozofia

p. Łukasz Adamski

6

Religia

p. Aleksandra Dawidziuk

ks. Sławomir Dąbrowski

p. Barbara Podlewska

04

p. Anna Smyk-Kojło

35

Wychowanie fizyczne

p. Aneta Bartoszuk

p. Jolanta Grzegorek

p. Tadeusz Han

p. Sławomir Kalisz

p. Dorota Klimczuk

p. Bernadetta Zalewska

Hala sportowa