Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku - Złota Szkoła 2017
Rzeczpospolita Polska

 Serdecznie zapraszamy na spotkania Rodziców z Wychowawcami wszystkich klas

w poniedziałek – 1 kwietnia o godz. 17.00.

Po nich w godz. 17.30 - 19.00 będzie istniała możliwość indywidualnych rozmów i konsultacji ze wszystkimi nauczycielami uczącymi w danej klasie.

Do dyspozycji Rodziców będzie udostępniony parking na dziedzińcu szkolnym - wjazd za szkołą od ul. Marmurowej.

 

Sale na spotkania Wychowawców z Rodzicami uczniów

Klasa

Wychowawca

Nr sali

I A

mgr Barbara Świętońska

48

I B1

mgr Tadeusz Han

42

I B2

mgr Jolanta Grzegorek

38

I C

mgr Anna Daniluk

46

I M1+

mgr Jolanta Szczepańska

49

I M2+

mgr Agnieszka Ławreszuk

13

I M3

mgr Grzegorz Łopata

41

II A

mgr Marek Dawidziuk

47

II B1

mgr Violetta Karolska

62

II B2

mgr Aneta Bartoszuk

65

II C

mgr Małgorzata Pawłowska - Leoniuk

32

II D

mgr Ewa Mieczejko

68

II E

mgr Anna Buchowska

59

II F

dr Marta Czernik

64

II G

mgr Krystyna Kummer

klub

III A

mgr Łukasz Adamski

44

III B1

mgr Anna Opalińska

43

III B2

mgr Zuzanna Hubar

30

III C

mgr Sylwia Naumczuk

31

III D

mgr Marta Grodzka

60

III E

dr Izabela Dobrzyńska

54

III F

mgr Ewelina Gajko

58

III G

mgr Magdalena Sobolewska

61

III H

mgr Monikę Kiersnowską – Melcer

13

Sale na indywidualne spotkania nauczycieli z Rodzicami uczniów

w dniu 1 kwietnia 2019r. /poniedziałek/ godz. 17.30-19.00

Nauczany przedmiot

Nauczyciel

Nr sali

Pedagog szkolny

p. Barbara Aponowicz

69

Biologia

p. Jolanta Szczepańska

49

p. Marta Czernik

64

p.EwaMieczejko

p. Krystyna Kostecka

68

Chemia

p. Ewelina Gajko

p. Anna Półtorak

58

p. Izabela Dobrzyńska

p.BarbaraSzachowicz -Petelska

54

Fizyka

Fizyka dla biologów

p. Mirosława Żuber

p. Sławomir Żuber

38

 

Fizyka

p. Paweł Andryszak

66

Geografia

p. Anna Daniluk

46

Grafika komputerowa

p. Bogusław Topolski

120

Historia

Historia i społeczeństwo

p. Marek Dawidziuk

p. Grażyna Dziergowska

47

p. Krzysztof Rogowski

p. Barbara Świętońska

48

Informatyka

p. Ireneusz Bujnowski

4

p. Iwona Bujnowska

30

Język angielski

p. Anna Buchowska

53

p. Jarosław Nosek

21

p. Anna Maria Grochowska

59

p. Barbara Kurianiuk

p. Andrzej Zejdler

61

p. Marta Grodzka

60

p. Małgorzata Gołąbiewska-Konończuk

119

Język niemiecki

p. Agnieszka Kalbarczyk

63

p. Violetta Karolska

p. M. Zajko

62

62

p. Zuzanna Hubar

121

Język polski

p. Maria Elżbieta Luks

p. Katarzyna Zawadzka-Gromada

41

p. Anna Kamionowska

44

p. Anna Opalińska

43

p. Wioletta Zawadzka

42

Język rosyjski

p. Bożena Głębocka

40

Łacina dla biologów

Łacina dla prawników

p. Magdalena Bartnicka-Łętowska

Wiedza o kulturze

p. Ewa Onoszko

Język francuski

p. Krystyna Kummer

29

Matematyka

p. Agnieszka Ławreszuk

13

p. Iwona Bujnowska

p. Magdalena Sobolewska

30

p. Sylwia Naumczuk

31

p. Małgorzata Pawłowska-Leoniuk

p. Małgorzata Gryko

32

p. Agnieszka Sałaj

45

Edukacja dla bezpieczeństwa

p. Grzegorz Łopata

66

Koło artystyczne

p. Aneta Kaliściak

Klub szkolny

Etyka

Filozofia

p. Łukasz Adamski

6

Religia

p. Aleksandra Dawidziuk

ks. Sławomir Dąbrowski

p. Barbara Podlewska

04

p. Anna Smyk-Kojło

35

Wychowanie fizyczne

p. Aneta Bartoszuk

p. Jolanta Grzegorek

p. Tadeusz Han

p. Sławomir Kalisz

p. Dorota Klimczuk

p. Bernadetta Zalewska

65