Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku - Złota Szkoła 2017
Rzeczpospolita Polska

Projekt Kadry Historii skupia się wokół niesamowitych historii, jakie skrywa Białystok. Grupa młodych ludzi prowadzi stronę, na której można znaleźć wywiady z postaciami, które związane są z historią naszego miasta. Więcej szczegółów o projekcie Kadry Historii znajduje się na stronie: 

 

Zespół projektu Kadry Historii organizuje konkurs pt. “Czym jest dla Ciebie postawa solidarności?” Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem: https://www.facebook.com/KadryHistorii/photos/a.110087167812280/113643837456613/

Głównym wydarzeniem całego projektu jest gra miejska, która umożliwi jej uczestnikom podróż do różnych momentów w historii Białegostoku i pozwoli w przystępnej formie zdobyć wiedzę. Jej udostępnienie w specjalnej aplikacji planowane jest na drugi tydzień kwietnia, a więcej informacji pojawi się już wkrótce. Można zdobyć atrakcyjne nagrody.

Koordynatorem przedsięwzięcia jest nasz uczeń Krzysztof Pruszyński z klasy 3a. Projekt realizuje w ramach Akademii Witolda Pileckiego.

solidarnośćGra miejska