Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku – Złota Szkoła 2022
Rzeczpospolita Polska

Weź udział w 21. edycji konkursu Szkoła Internetowa Gra Giełdowa dla uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych, a także klas VII i VIII szkół podstawowych. Rejestracja udziału w SIGG rozpoczęła się 3 października i potrwa do 13 listopada. SIGG to największy projekt edukacyjny uczący w sposób praktyczny inwestowania na giełdzie.  

Organizatorami projektu są Giełda Papierów Wartościowych, Fundacja GPW oraz Partner Strategiczny Fundacja im. Lesława A. Pagi.

Na najlepszy zespół czeka nagroda w wysokości 10 000 zł, a łączna pula nagród wynosi 100 000 zł! Udział w SIGG to świetne uzupełnienie wiedzy w ramach przedmiotu Podstawy przedsiębiorczości oraz praktyczne przygotowanie do długoterminowego oszczędzania i inwestowania własnych pieniędzy w przyszłości.
Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu: https://liblink.pl/LDlE9JPF4H


Chętni uczniowie powinni się zgłosić do nauczyciela podstaw przedsiębiorczości p. prof. Dariusza Andrejuka poprzez wiadomość email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.