Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku – Złota Szkoła 2022
Rzeczpospolita Polska

KREATYWNE ILO

Grudniowy warsztat z cyklu  kreatywne ilo  JUŻ 19 GRUDNIA w godz. 16.30-18.00!

 

Przyjdź i poznaj profil psychologiczny pol-biol-ang. Czeka na Ciebie wielki quiz anglistyczno-biologiczny. Wiedza o dziwnych potrawach z krajów anglojęzycznych, hodowle pantofelków, anatomia (także dr Tulpa), stolice wszystkich stanów, 46 nazwisk wszystkich prezydentów, wszystkie możliwe kombinacje RNA i DNA, etc. Poznaj naszych nauczycieli, nowych kolegów i koleżanki, zobacz nasze piękne wnętrza :)

 

Zapisz się na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i przyjdź z podpisaną przez rodzica zgodą (załącznik na samym dole).

 

 

A listopadowy warsztat z cyklu kreatywne ilo  za nami!

 

30 listopada ósmoklasiści, ciekawi naszej szkoły, nauczycieli i nowych kolegów i koleżanek, wzięli udział w warsztacie matematyczno-fizycznym, w trakcie którego pracowali w grupach zadaniowych, wykonując wyzwania o tematyce STEM (akronim od słów z języka angielskiego: Science, Technology, Engineering, Mathematics, czyli grupy nauk ścisłych i przyrodniczo - techniczno - matematycznych). Wyzwania rozwijające kreatywność są oparte na międzynarodowym programie edukacyjnym Destination Imagination.

 

 

Myślisz o swojej przyszłości edukacyjnej? Chciałbyś zobaczyć, jak wyglądają zajęcia w I Liceum

zanim rozpocznie się rekrutacja? Poznać naszych nauczycieli? Nowe koleżanki i kolegów?

Przyjdź do nas!

Raz w miesiącu odbywają się warsztaty dedykowane konkretnym profilom w I LO pod hasłem

 kreatywne ilo 

Grudzień – profil pol.-biol.-ang.

Styczeń – profil biol.-chem./biol.-chem.-mat.

Luty – profil mat.-geo.

Marzec – profil pol.-hist.-WOS

Kwiecień – profil mat.-inf.

 

Wyślij mail ze zgłoszeniem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego i nazwę szkoły podstawowejw której obecnie się uczysz. Na warsztat przynieś podpisaną przez rodzica zgodę na udział (znajdziesz ją w załączniku pod artykułem).

 

Załączniki:
Pobierz plik (zgoda na udział.pdf)Zgoda na udział w warsztatach87 kB