Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku – Złota Szkoła 2024
Rzeczpospolita Polska

 

Ruszyła IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu „BIZNES ZA MILION” organizowanego przez Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Uczestnicy konkursu przesyłają na specjalnie przygotowanych formularzach projekty własnych pomysłów, które by zrealizowali, gdyby otrzymali środki finansowe w wysokości jednego miliona złotych.

Najlepsi otrzymają indeksy na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, smartfon iPhone, tablety iPad i inne atrakcyjne nagrody. W

W IV edycji projekty będą przyjmowane do 3 grudnia 2023 roku. Finał i wręczenie indeksów oraz nagród odbędzie się na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej w piątek 15 grudnia 2023 roku. Komplet informacji znajduje się na stronie internetowej www.milion.pb.edu.pl

Chętni uczniowie powinni się zgłosić do Pana prof. Dariusza Andrejuka poprzez wiadomość email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.