Serdecznie zapraszamy na spotkania Rodziców z Wychowawcami wszystkich klas w poniedziałek – 21 listopada 2016 o godz. 17.00. . Po nich w godz. 17.30 - 19.00 będzie istniała możliwość indywidualnych rozmów i konsultacji ze wszystkimi nauczycielami uczącymi w danej klasie.
O godz. 17.30 na auli szkolnej rozpocznie się również prelekcja „Zagrożenia w sieci” skierowana do wszystkich zainteresowanych Rodziców.
Do dyspozycji Rodziców będzie parking na boisku szkolnym - wjazd od ul. Marmurowej.
Nauczyciele będą dyżurowali w wyznaczonych salach, których spis zamieszczamy poniżej
Sale na spotkania Wychowawców z Rodzicami ucznióww dniu 21 listopada 2016 r. - godz. 17.00
Klasa |
Wychowawca |
Nr sali |
I A |
p. Łukasz Adamski |
46 |
I B 1 |
p. Anna Opalińska |
43 |
I B 2 |
p. Zuzanna Hubar |
64 |
I C |
p. Sylwia Naumczuk |
32 |
I D |
p. Małgorzata Front |
58 |
I E |
p. Karolina Szymborska |
65 |
I F |
p. Ewelina Gajko |
54 |
I G |
p. Magdalena Sobolewska |
49 |
I H |
p. Monika Kiersnowska - Melcer |
68 |
II A |
p.Małgorzata Gołąbiewska-Konończuk |
119 |
II B |
p. Iwona Bujnowska |
30 |
II C |
p. Mirosława Żuber |
38 |
II D |
p. Anna Grochowska |
59 |
II E |
p. Sławomir Żuber |
40 |
II F |
p. Wioletta Zawadzka |
42 |
II G |
p. Agnieszka Sałaj |
31 |
II H |
p. Agnieszka Ławreszuk |
031 |
III A |
p. Barbara Świętońska |
48 |
III B |
p. Violetta Karolska |
62 |
III C |
p. Maria Luks |
41 |
III D |
p. Grażyna Dziergowska |
47 |
III E |
p. Anna Kamionowska |
44 |
III F |
p. Barbara Kurianiuk |
61 |
III G |
p. Aneta Bartoszuk |
04 |
III H |
p. Marta Niksa-Grodzka |
60 |
III I |
p. Mirosława Zajko |
63 |
Sale na indywidualne spotkania Nauczycieli z Rodzicami uczniów
w dniu 21 listopada 2016 r. /poniedziałek/ godz. 17.30-19.00
Nauczany przedmiot |
Nauczyciel |
Nr sali |
Biologia |
p. Marta Czernik
p. Krystyna Kostecka
p. Jolanta Szczepańska
|
49 |
p. Bogusław Topolski |
120 |
Chemia |
p. Izabela Dobrzyńska
p. Ewelina Gajko
|
54 |
p. Anna Basa
p. Barbara Szachowicz-Petelska
|
58 |
p. Anna Półtorak |
gabinet na parterze |
Fizyka |
p. Paweł Andryszak
p. Mirosława Żuber
p. Sławomir Żuber
|
38 |
Fizyka dla biologów |
p. Sławomir Żuber |
Geografia |
p. Anna Daniluk |
46 |
Grafika komputerowa |
p. Bogusław Topolski |
120 |
Historia
Historia i społeczeństwo
|
p. Marek Dawidziuk
p. Grażyna Dziergowska
|
47 |
p. Krzysztof Rogowski
p. Barbara Świętońska
|
48 |
Informatyka |
p. Ireneusz Bujnowski |
4 |
p. Iwona Bujnowska |
30 |
Język angielski |
p. Anna Buchowska
p. Małgorzata Front
p. Anna Grochowska
|
59 |
p. Barbara Kurianiuk
p. Jarosław Nosek
p. Andrzej Zejdler
|
61 |
p. Małgorzata Gołąbiewska-Konończuk
p. Monika Kiersnowska - Melcer
p. Marta Niksa-Grodzka
|
60 |
Język niemiecki |
p. Zuzanna Hubar
p. Violetta Karolska
|
62 |
p. Agnieszka Kalbarczyk
p. Mirosława Zajko
|
63 |
Język polski |
p. Piotr Borucki
p. Anna Kamionowska
p. Maria Luks
p.Karolina Szymborska
|
44 |
Język polski |
p. Anna Opalińska
p. Wioletta Zawadzka
p. Katarzyna Zawadzka-Gromada
|
43 |
Język rosyjski |
p. Bożena Głębocka |
42 |
Łacina dla biologów
Łacina dla prawników
|
p. Magdalena Bartnicka-Łętowska |
Wiedza o kulturze |
p. Ewa Onoszko |
Język francuski |
p. Krystyna Kummer |
29 |
Matematyka |
p. Iwona Bujnowska
p. Agnieszka Ławreszuk
|
30 |
p. Sylwia Naumczuk
p. Małgorzata Pawłowska-Leoniuk
p. Magdalena Sobolewska
|
31 |
p. Agnieszka Sałaj |
45 |
Edukacja dla bezpieczeństwa |
p. Grzegorz Łopata |
65 |
Podstawy przedsiębiorczości |
p. Magdalena Żmiejko |
Religia/Etyka |
p. Łukasz Adamski
p. Aleksandra Dawidziuk
Ks. Sławomir Dąbrowski
p. Barbara Podlewska
p. Anna Smyk-Kojło
|
32 |
Koła artystyczne |
p. Aneta Kaliściak |
klub szkolny |
Wychowanie fizyczne |
p. Aneta Bartoszuk
p. Jarosław Grodzki
p. Tadeusz Han
p. Sławomir Kalisz
p. Małgorzata Raciborska
|
Hala sportowa |
p. Grzegorz Łopata |
65 |