Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku – Złota Szkoła 2024
Rzeczpospolita Polska

 

24 października 2023 r. drużyna futsalu chłopców wzięła udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Ponadpodstawowych Województwa Podlaskiego "Mechaniak Cup". Trenerem zespołu jest Pan prof. Kamil Zalewski.

Nasza drużyna wygrała 3 mecze i tylko 1 minimalnie przegrała, uzyskując następujące wyniki: ILO - X LO 3-0, ILO - ZSM 0-1, ILO - V LO 2-1, ILO - ZSK 3-0. Szkołę w turnieju reprezentowali: Jakub Ciborowski, Kacper Data, Maciej Klimczuk, Błażej Mosiejewski, Marcin Pietrewicz z klasy 3c, Patrycjusz Czarkowski z klasy 2c, Jakub Góralczyk, Kacper Tarnowski z klasy 4b, Szymon Kozłowski, Kamil Perkowski, Adam Wojtiuk, Adam Wyszkowski z klasy 2d, Ignacy Stefanowski z klasy 1d i Mariusz Pietrewicz z klasy 4d.

Wielkie podziękowania dla Zespołu Szkół Mechanicznych za zaproszenie naszej szkoły i możliwość świetnej rywalizacji sportowej.