Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku - Złota Szkoła 2017
Rzeczpospolita Polska

Uczniu i Absolwencie I LO. Zaprezentuj swój talent wokalny, grę na instrumencie lub umiejętności taneczne w Charytatywnym Koncercie Walentynkowym online "Ech, ta miłość...". W tym roku gramy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Regulamin Charytatywnego Koncertu Walentynkowego pt. „Ech, ta miłość…” (W. Młynarski).

 1. Koncert w formie składanki nagrań zostanie opublikowany 14.02.2021 roku na naszym kanale na platformie YouTube oraz podlinkowany w artykule na stronie szkoły.
 2. W Koncercie mogą uczestniczyć Uczniowie i Absolwenci naszej szkoły.
 3. Uczestnicy mogą zgłaszać się w dziedzinach: śpiew, muzyka instrumentalna i taniec.
 4. Prosimy o wybieranie repertuaru związanego z Walentynkami i o optymistycznym wydźwięku.
 5. Występ przed umieszczeniem w koncercie musi być zatwierdzony przez organizatorów pod względem treści, jakości nagrania oraz poziomu artystycznego występu.
 6. Zgłoszenia:
 • Chęć wystąpienia w koncercie zgłaszana jest poprzez mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 23.01.2021 r. W temacie wiadomości należy wpisać: Koncert Walentynkowy 2021. W treści wiadomości trzeba podać: imię i nazwisko Wykonawcy, klasę (lub: absolwent, lub: gość) oraz kategorię występu,
 • Jeden Wykonawca może zgłosić jeden utwór.
 • Dotąd w koncertach ILO wymagany był akompaniament na żywo – zachęcamy do niego, jeśli Wykonawca sam potrafi zagrać albo może poprosić o to kogoś z domowników. Możliwe jest także nagranie akompaniamentu osobno i wykonanie części wokalnej od akompaniamentu odtworzonego. Można także zmontować nagrania akompaniatorów i wokalistów. Wolno również korzystać z gotowych podkładów dobrej jakości. Przy zgłoszeniu należy podać źródło akompaniamentu.
 • Czas na zgłoszenie wybranego repertuaru Wykonawca ma do 25.01.2021 r. Wtedy w tytule maila podaje: imię, nazwisko, klasę, kategorię, a w jego treści: tytuł utworu, jego autorów oraz pierwszego wykonawcę (link do wykonania oryginalnego na YouTube), w przypadku występu wokalnego także rodzaj akompaniamentu, jego źródło i twórców, Jeśli jest to taniec, prosimy o przesłanie muzyki oraz gatunku tańca np. hip-hop, salsa, tango itp.
 • Organizator może poprosić o zmianę repertuaru, gdy tytuł utworu nadesłany przez Wykonawcę został zgłoszony wcześniej przez innego uczestnika koncertu. O możliwości wybrania repertuaru decyduje kolejność zgłoszeń.
 • Wykonawca dokonuje próbnego nagrania występu do 30.01.2021 roku i przesyła je na adres mailowy podany wcześniej (jeśli nagranie jest duże, należy użyć do przesłania platformy wetransfer). W temacie wpisuje: Próbne nagranie, imię, nazwisko, klasa i kategoria.
 • Koncert ma charakter charytatywny. Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do 30.01.2021 roku Wykonawca zbiera i wpłaca wpisowe w imieniu swojej klasy, które wynosi 1 zł od jednego ucznia na konto https://www.siepomaga.pl/wosp i przesyła potwierdzenie wpłaty na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PRZYKŁAD: Ania z klasy 1h chciałaby zaprezentować swoje umiejętności w koncercie, w klasie tej jest 25 uczniów. Ania ma za zadanie zebrać po 1 zł od każdego ucznia klasy i przelać na https://www.siepomaga.pl/wosp. Następnie Ania otrzymuje od siepomaga mail potwierdzający wpłatę, który ma za zadanie przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w tytule: Potwierdzenie, kategoria, imię, nazwisko, klasa.

Jeśli z klasy 1h zechce wystąpić więcej uczniów, składka pozostaje taka sama, a wykonawcy dzielą się obowiązkami związanymi z wpisowym.

Jeśli Wykonawcą jest Absolwent lub Gość, przelewa na konto fundacji opłatę w wysokości 10 złotych, a następnie wysyła mail w sposób opisany powyżej.

OCZYWIŚCIE, WYŻSZE KWOTY TEŻ MILE WIDZIANE :)

 • Organizator po obejrzeniu próby występu uczestnika może zaproponować poprawki, do których uczestnik powinien się dostosować.
 • Ostateczny termin nadsyłania pełnego występu uczestnika to 06.02.2021 r. do 24:00:00.
 • Nagranie powinno być plikiem mp4, nagranym poziomo, sylwetka wokalisty powinna być widoczna w półzbliżeniu. Tło w nagraniu powinno być w miarę możliwości jednolite (ściana, tkanina), może zawierać też elementy dekoracyjne związane z Walentynkami.

 

7. Wszelkich dodatkowych informacji udzielają Organizatorzy: Pani prof. Aneta Kaliściak oraz Klaudia Sosna (2m2) przez adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..