Adam Mickiewicz

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

I LO w Białymstoku - Złota Szkoła 2017
Rzeczpospolita Polska

 

Jak co roku, nasze liceum złoży świąteczne życzenia zaprzyjaźnionym szkołom i osobom. Aby wysyłane kartki nabrały szczególnego charakteru, Samorząd Uczniowski organizuje konkurs na ilustracje, które się na nich znajdą. Komisja konkursowa pod przewodnictwem Pani Dyrektor wybierze pięć najciekawszych projektów, które pojawią się na wydrukowanych kartkach wraz z informacją o ich autorach.

 

Uzdolnieni plastycznie uczniowie mogą wykonać je w technice tradycyjnej (dowolny format i technika, orientacja pionowa, docelowy format reprodukcji 99x210 mm) lub w technikach cyfrowych (grafiki bitmapowe - format 99x210 mm + spad 3 mm z każdej strony, model barwny CMYK, 300 dpi, formaty zapisu plików: jpg, tif; grafiki wektorowe - format 99x210 mm + spad 3 mm z każdej strony, model barwny CMYK, format zapisu plików: eps, ai [do CS6 lub niżej], format cdr nie jest obsługiwany, orientacja pionowa).

 

Prosimy o przysyłanie projektów w formie elektronicznej (w przypadku technik tradycyjnych, należy wysłać skan lub zdjęcie pracy) do 29 listopada na pocztę SU Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W celu osiągnięcia jak najlepszego efektu wydruku, laureaci konkursu posługujący się technikami tradycyjnymi zostaną poproszeni o nadesłanie wybranych prac na adres szkoły.

 

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i zapewniamy, że po powrocie do I LO na zwycięzców będą czekały nagrody!

 

Samorząd Uczniowski